Azyl Lucky, z.s.

Jasmínka

Malá Jasmínka neměla začátek života vůbec lehký. Kočička je u nás od maličkého kotěte, má neurologickým problémem v důsledku zranění. Maminka jí zemřela a ona spadla z půdy rovnou mezi navážku v nepoužívaném chlívku, když asi hledala kočku matku, která byla v té době už mrtvá. Náhodou ji našla paní, která nás kontaktovala. Kočička tahala zadní nožičky a měla narušenou motoriku, kývala hlavou ze strany na stranu. Nyní je už po kastraci i očkování. Zůstal jí jen lehký problém s motorikou a chronická rýma která by se jistě dala vyřešit v domácím prostředí. Při kastraci jí byly odstraněny dvě obrovské cisty na děloze. Jasmínka je velmi kontaktní jak k lidem tak ostatním zvířatům. Ráda běhá venku ve společnosti jiných mladších koťat. V květnu byl Jasmínce rok.

Kočička má svou adoptivní maminku, ale kdyby se pro ni našel domov, kde by se o ni někdo postaral a měl ji rád, byli by jsme moc rádi. LASKA UZRAVUJE  jistě i v případě této krásné kočičky, která si zaslouží šanci.

Jasmínka našla svou virtuální maminku. Je to paní Iva Samohylová, moc za Jasmínku děkujeme.

Pokud se chcete stát virtuálním rodičem pro naší kočičku nebo kocourka, či přispět našim kočičkám na krmení či lékařkou péči prosíme Vás zadávejte trvalé nebo i  jednorázové příkazy na toto č.ú. 1005659319/0800 moc děkujeme.

Každá korunka se počítá!!!

JK