Azyl Lucky, z.s.

Pepíček

Pepíček přišel po několikadenním toulání v dost zlém stavu. Má černý výrok z očí, hnisavou rýmu a hodně zhubnul. Nechtěl nic jíst. Dostal ATB, ale myslíme, že mu odcházejí ledviny. Další den (31.5.2022) jsme ho našli na zahradě pokakaného, žluté oči, těžce dýchal a s občasnou křečí. Na veterinu jsme už nedojeli, zemřel po cestě.

V azylu žil rok a půl. Marně jsme se snažili najít mu domov. Byl to velký a hodný mazel. Domov našel v azylu a snad byl i trochu šťastný. Pitvu dávat nebudu. Selhání jater není třeba řešit pitvou. Život mu to nevrátí a teď už si musíme dávat pozor koho na pitvu posílat. Poslední pitva stála azyl skoro 3.500,-Kč

JK

Pepíček stále nenašel svoji rodinu, je v azylu od října 2020 od asi půlročního kotěte. Kastrovaný, očkovaný kocourek je rád ve společnosti jiných koček, ale i rád vyhledává samotu. Byl to obrovský mazel, ale tím jak je u nás nyní překočkováno se stáhl do ustraní. Ale věříme, že jak se dostane do menšího kolektivu koček, bude zase přítulný jako dříve. Jako správná kočka si přijde pro pomazlení, jen když chce. Rád chodí ven. Tak mu hledáme nový domov v domku se zahradou.