Azyl Lucky, z.s.

Scheron

Včera (2.5.2022) přijatá březí kočička a bílý kocour pocházejí z obce Travčice. Oznamovatelé bydlí na konci obce a k nálezcům zvířata dochází dost často. Tyto kočky, ale mohou být i lidí z obce, kteří se například odstěhovali nebo jim nevadí, že jejich zvířata zůstanou bydlet u jiných lidí. Kteří je jako v tomto případě nechtějí a vadí jim znečišťování záhonů.

Březí kočičku necháme v klidu porodit koťátka v našem depozitu pro koťata kde se jí budeme snažit trochu vymazlit. Kočička má obrovské bříško, ale v lezení jí vůbec nevadí. Zatím je hodně vyděšená, ale snad se to časem zlepší.

Scheron dnes 8.5.2022 porodila. Porod zvládla moc dobře a všichni čtyři jsou zdraví. Tři prckové asi dvě holčičky a jeden kluk. Sheron bude vzornou mámou. Tohle je na naší práci ta největší radost.

Scheron je úžasná mamina. I přes to, že dnes 14.5.2022 musela navštívit doktora a stále jí není nejlépe o svoje miminka se zase stará krásně. Držte jí palce, aby se úplně uzdravila a mohla si konečně plnými doušky užívat mateřství 🥰.

JK

 

Sdílení: