Azyl Lucky, z.s.

Kniha Kočkolásky

S velikou radostí vám představujeme knihu Kočkolásky. Jsme velice rádi, že i náš příběh kocourka Buby je součástí knihy. Je to příběh kocourka, který je v našem Azylu od malinkého koťátka. Nikdy se mu nepoštěstilo najít svou rodinu a je u nás dodnes, již ve virtuální adopci. Volně se pohyboval po areálu Azylu, i mimo něj. Po vážném napadení psem, prodělal těžkou operaci páteře. Je to miláček, ale bohužel nadosmrti handicapovaný.
Knih je omezený počet 30 Ks. Cena za kus je 150 Kč plus poštovné, po domluvě možné i osobní předání. Objednávat můžete na našem emailu, FB stránkách i telefonicky. V knize najdete spoustu dojemných a emočních příběhů že života kočiček.

Děkujeme že nám pomáháte.

Může jít o obrázek 1 person , book a text that says 'KOČKOLÁSKY jsou unikátní soubor autentickych príbehủ z prostredí českych záchranáru koček, depozit, útulku a spolku. KOČKOL ÁSKY aneb. kuikkk Dosud nikdy nepublikované povídky dávaji jedinečnou šanci poznat denodenní práci tech. jimž nejsou osudy opuštenych zvírat lhostejné. -168 stran -50 príbehủ -50 autorủ -50 fotografií -desítky kočičích osudủ -unikátní projekt v ČR Predmluvu ke knize napsal Martin Petiška, ilustracemi opatril Eduard Petiška. Martin Winter Neprakta Lukáš Hrebinec. prostrediceskych zachranarkoček „Kdo zachránil jediné koté, zachránil jednu jiskru života, jednu plachou, nežnou nežnoujiskru jiskru života, svitici vesmíru..." Martin Petiška ENAPONYM POMOC'

Sdílení: