Azyl Lucky, z.s.

Koťátka z krabice

Čtyři asi 12.denní koťátka, dvě holky a dva kluky našel pan policista v Lounech u řeky v krabici. Koťátka jsou ve velmi dobrém stavu. V krabici byla jen chvilku, zjevně se jich někdo zbavil, místo toho aby svou kočku nechal vykastrovat a několikrát do roka jí raději sebere děti, které pak zoufale hledá. Nehledě na to, že mlíčko které bylo pro koťátka připravené nejprve začne tlačit a pak už to velmi bolí. Mléko může ztvrdnout a vytvořit další zdravotní problémy. Koťátka byla ihned převezena do našeho depozita pro koťátka. (3.8.2022)

Pozdrav z depozita 😺. Už je to pět dnů co jsme od maminky. Moc se mám po ní stýská, ale u tety Jitky to je taky fajn. Hezky se o nás stará, dává nám každé tři hodiny papání a masíruje nám bříška. My ji za to krásné předem v ruce, když nás jde uložit do pelíšku. Vstává kvůli nám i v noci, už je trochu zdrchaná, ale pořád se na nás usmívá a ani jí nevadí, že jí pokaždé počůráme a zapatláme tričko od mlíčka. Mějte se moc krásně, my jdeme zase spinkat😽.

Pokud se chcete stát virtuálním rodičem pro naší kočičku nebo kocourka, či přispět našim kočičkám na krmení či lékařkou péči prosíme Vás zadávejte trvalé nebo i  jednorázové příkazy na toto č.ú. 1005659319/0800 moc děkujeme.

Každá korunka se počítá!!!

JK 8.8.2022

   

Sdílení: