Azyl Lucky, z.s.

Kocourek z Radovesic

Kocour odchycený v Radovesicích, kterému byl zjištěn nádor na játrech, dnes zemřel. Vím, že měl před sebou pár dní života, ale tak brzy jsem jeho konec nečekala. V noci měl křeče a ráno už jen ležel. Zbavit ho utrpení jsem vzala jako svoji povinnost. Teď už ho nic nebolí a to je to nejlepší . (21.1.2022)

 

Kocour z obce Radovesice byl dnes na vyšetření. Špatný zdravotní stav je způsobený nádorem na játrech. O jaký typ nádoru se jedná, nebudeme zjišťovat. Kocourek má před sebou krátký život. Proto, pokud bude jíst a pít, nebudeme ho nijak stresovat a trápit různými vyšetřeními. (18.1.2022)

Včerejší příjem je z obce Radovesice. Podle chybějících zubů je tento kocour možná osmiletý. Krom špatných zubů je úplně vyhublý, nažloutlá kůže na něm doslova plave. Průjem se od včerejška o moc zlepšil a jeho chuť k jídlu také. Zatím dostal ATB, vitamíny a Essentiale na zlepšení funkce jater. Hledat majitele asi  nemá smysl, protože, když zanedbal kastraci, tak následnou péče by zřejmě neřešil. (17.1.2022)