Azyl Lucky, z.s.

Lojza

Lojzíček bohužel odešel za duhový most. Zemřel půl hodiny po tom co jsme ho odvezli k naší paní doktorce, nejspíš na nějakou virózu. Jeho stav se rychle zhoršoval. Lojzíček byl úžasný mladý kocourek a jeho odchod nás moc bolí.

BUDEŠ NÁM CHYBĚT Zlatíčko!!!

Lojza jako malé kotě bydlel v bytě s rodinou a dětmi. Nejspíše tam byl sám bez jiné kočky, proto si vypěstoval silné pouto k člověku i k dětem. Lojza má takový nešvar, čůrá dětem do postele, nejspíše proto, že ho děti nenechaly odejít na záchodek, když si s ním hrály.  Kvůli tomu ho nejspíše vyhodili a nechali svému osudu.

Mladý kocourek se našel kousek od Prahy a nálezkyně nás poprosila o pomoc. Lojza je asi čtyřměsíční a nyní se nachází v našem depozitu pro koťata. Kde vyřešíme jak čůrání mimo záchodek, tak i zánět v ouškách. Je přítulný, rád spí v klíně a velmi se mazlí. Kocourek by mohl do nového domova nejdříve po 28.8.2022. Může jít jen do bytu, lépe se zvířecím kamarádem a nejlépe s člověkem, který bude vetší část dne doma, aby mu Lojza mohl dělat společnost. Lojza bude skvělý společník, se vším Vám poradí a rád pomůže:)

 

JK