Azyl Lucky, z.s.

Dědoušek

Chci udělat domov Dědouškovi! Tak zněla první věta Petry.
Petra měla z našeho azylu stejně tak náročně nemocného kocoura Píďu. Rozmlouvat jí toto rozhodnutí nemá smysl. To už vím dávno. Včera jsme proto vzali kocourka na rozbor krve a požádali paní doktorku o návrh následné péče. Krev dopadla celkem dobře a bylo doporučeno pokračovat v léčbě rýmy a následně vyřešit problém se špičákem. Dědoušek tedy dnes odjel do nového domova, do velmi vzdáleného města Janovice nad Úhlavou.
Obdivuji a vážím si velice lidí, kteří poskytnou domov takovým zvířatům. Nejsou to zadní milionáři, ale srdce mají na pravém místě. Doufám a věřím, že budou všichni spolu šťastni. Moc děkuji.
Jana
7.5.2022
Dědoušek posílá pozdrav, je už bez rýmy a svou novou maminku miluje.
Dědoušek Soudeček má opět rýmu. Je to hlavně zpráva pro virtuální rodinu. Rýma se mu stále vrací, teď dostal jen kapky do nosu. Je starý, jeho život pomalu končí. V azylu je v teple, miluji ho koťata, má dostatek jídla, ale i přesto chřadne. Žádná ATB mu nezaberou a když, tak jen na pár dní. (7.1.2022)
Dědouškovou virtuální maminkou je Mazáčová Václava.
Moc děkujeme

 

Dědoušek  (původně dostal jméno Soudeček) je v azylu přesně dva roky.Nalezen byl v Lovosicích. Dlouho jsme hledali majitele.Kocour je velmi mazlivý a, i když měl na těle plno klíšťata, zánět v uších a průjem, nebyl nijak hubený. Dali jsme ho vykastrovat a prohlédnout zuby. Po umístění byl vrácen zpět a důvodem byl návrat zaběhlé kočky. Velmi těžce to nesl, balzámem na jeho srdíčko se stala koťata, o která se stará stále a rád. Protože nevíme, kolik je mu let, a protože ho trápí stále rýma,  nabízíme ho POUZE do virtuální nabídky. I tento dědoušek si zaslouží lásku,byť jen virtuální.  (29.11.2021)

Sdílení: