Azyl Lucky, z.s.

Leo

Dnes odjel z našeho depozita pro koťátka do nového domova náš ještě nedávno maličkatý Leo. Bude bydlet v domečku se zahrádkou, čeká na něj mladá kočičí kamarádka a několik malých pejsků. Přejeme mu dlouhý a spokojený život plný lásky.

Hledáme nový domov pro tohoto tříměsíčního kocourka, který je už k odběru. Je to zdravý a velmi hravý kocourek, je očkovaný, odčervený a čistotný. Leo je zvyklý na každodenní ruch domácnosti, v domě jsou psi a větší děti.  Je moc hodný a řádně vymazlený.

V našem depozitu pro koťátka je od svého prvního dne i se svou maminkou, která se o něj krásně stará. Maminka je kříženka britské kočky a proto má Leo předpoklad vzhledu britské kočky po mamince a většího vzrůstu. No velké tlapičky má od začátku… Den ode dne je krásnější.

Leo může do bytu i do domečku s přístupem na zahradu, ale protože v našem depozitu si krásně hraje se svými kamarády, nechceme ho o to připravit a proto pro něj chceme v novém domově stejného rošťáka jako je on aby si mohly hrát. Nebo může jít do nové rodiny i spolu se svými kamarádkami Linou nebo Lady se kterými si rád hraje.

Pro více info volejte depozit pro koťata – Jitka 774045590

JK 3.8.2022

 

Sdílení: