Azyl Lucky, z.s.

Mia dříve Lucinka

Lucinka nyní Mia má nový domov:) Odešla k úžasným lidem do bytu k dalším kočkám. Přejeme ji dlouhý šťastný život.

Tato krásná, malá kočička, běhala po chatové oblasti v Lovosicích. Třesoucí se zimou a s pár bleškami v kožíšku, jsme ji vzaly do našeho azylu, kde se doslova vrhala na jídlo. Po zahnání blešek a hladu, byla umístěna do našeho depozita pro koťata.

Lucinka má pupeční kýlu, která bude odstraněna zároveň s kastrací. Nejspíše se v chladném počasí chtěla někde ohřát a bohužel si spálila tlapičky. Tlapičky se hojí dobře a Lucinka, jako správné kotě, hodně papá, spinká a každou příležitost promění v hru. Po týdnu v naší péči přibrala 30dkg a velmi rychle se naučila na kočičí záchodek. Do nového domova bude odcházet plně socializovaná, vymazlená, zvyklá na pobyt v domácnosti, každodenní hluk, děti, velké psi i jiné kočky. Lucinku dáme pouze do dobrých rukou a ke kočičímu kamarádovi. Muže jít do bytu nebo do domku se zahradou, kterou bude mít možnost navštívit, když bude hezké počasí:)

Lucinka je v depozitu již třetí týden, za tu dobu vyrostla o půl kg. Celkově se jedná o krásná 2kg kočičí lásky. Lucinka má za sebou dvakrát odčervení a první očkování. Tlapičky jsou již zcela zahojené. 3.3.2022

Do nového domova může Lucinka jít po Kastraci

JK

 

 

Lucinka si hraje s asi šestiletým kocourkem Princem:)

Sdílení: