Azyl Lucky, z.s.

Betynka / Elizbet

Betynka 1. května odjela do nového domova. Bude mít milující mladou rodinu, která na ní dlouho čekala než bude úplně zdravá. Věříme, že to čekání stalo za to! Z Betynky se stala Pražanada, bude žít v byte a chodit na procházky do parku. Přejeme Betynce a celé její nové rodině hodně štěstí.

8.4.2022

Včera (11.3.2022) byla nalezena v obci Třebenice tato asi půl roční kočička.

Děkujeme nálezci a Městské policii za velmi kladný přístup k této záležitosti.

HLEDÁME MAJITELE. Kočička je velmi přítulná a podle chování musela žít v bytě.

Kočička dostala jméno Bety a protože se o ní nikdo stále nepřihlásil, hledáme pro ni nový domov. Betynka je asi pětiměsíční kočička až bude zdravá půjde na kastraci.  Je velmi klidná, pohodová a mazlivá. Po pár dnech jí začal trápit silný průjem, horečka a nechutenství. Po šesti návštěvách u pana doktora Betynce stačí domácí ošetřování. Bříško už jí tolik nebolí, mnohem lépe papá a je na tom celkově zase o trošku lépe. Jen má ještě problém s krvinkami, asi nějaký zánět v těle. Pan doktor jí dal ATB a na podporu krve železo a B12. Betynka je velká bojovnice a i pan doktor byl už dnes optimistický.

Betynka je moc krásná, mladá kočička, má úžasně krásný nadýchaný kožíšek je to takové heboučké klubíčko kočičího štěstí. Najde i ona teplo v náruči svého člověka. Betynka může žít v bytě nebo i domku se zahrádkou i s kočičím kamarádem.

Nyní se nachází v našem depozitu pro koťata, kde je v domácím prostředí, aby si lepe zvykala v novém domově. Do nového domova půjde Betynka kastrovaná, očkovaná, odčervená, vymazlená a plně socializovaná.

Kontakt na depozit pro koťata: Jitka  – 774045590

JK 29.3.2022

 

Sdílení: