Azyl Lucky, z.s.

Vendulka

Vendulka odešla do nového domova, čekala tam na ní další mladá kočička a nová rodina co se na ní dlouho dobu těšila. Přejeme jí hodně štěstí.

Představujeme Vám Vendulku. Je to asi pětiměsíční kočička, která se k nám dostala z Mostu, nechtěla papat a měla svrab v uších. Teta Jana se o ní postarala a nyní se Vendulka nachází v našem depozitu pro koťata, kde je v domácím prostředí, aby byla připravená jít do nového domova. Vendulka je čistotná, do nového domova půjde zdravá, kastrovaná a očkovaná.

Vendulka je krásná kočička, má divoce tečkované zbarvení kožíšku, který jí zvýrazňuje její štíhlou figuru. Je velmi temperamentní a dominantní. Jako správné kotě si ráda hraje, většinou sama, s ostatními kočkami si moc nesedne. Hledáme pro ni nejlépe domek se zahrádkou a bezpečným okolím, aby mohla využít svou nekončící energii a temperament. Vendulka kočičího kamaráda neocení, ale k člověku je moc milá a mazlivá, bude moc dobrý kočičí společník. Najde Vendulka svého lidského společníka, který jí da svou lásku stejně jako ona jemu.

JK

 

 

Sdílení: