Azyl Lucky, z.s.

Bobinka a její trable s bříškem

Milí kamarádi,

Tak jsem se vrátila z toho příšerného místa, kterému se říká veterina. Paní Jana mě tam zatáhla. Prý se jí nelíbí, že nemůžu na velkou. Jako jo, to bříško mě bolelo hodně, ne že ne… no ten hnusný člověk v ordinaci s ní souhlasil, jen si to představte! Zkoušeli kde co až mě museli operovat, aby mi rozhýbali střeva. Takové malé kotě jako já a už takový problém, umíte si to představit?

Prý mi tak zachránili život. Já jim věřím. To bříško mě bolelo fakt hodně. I když mě veterina fakt nebaví a vůbec se mi nelíbilo, co mi tam prováděli, jsem jim vděčná. Teď už mě to netrápí. Sice se budu ještě nějakou dobu hojit a dávat dohromady (Prý musím držet dietu. Nevím, co to je, ale už to slovo se mi nelíbí.), ale určitě budu brzy připravená hledat si domov, kde mi bude dobře.

Problémy s bříškem mi podle paní Jany způsobila špatná strava, když jsem byla miminko a ještě jsem nebyla v azýlku a k tomu taky nějací paraziti. Prej. Nevím, co to je, ale asi nic hezkýho.

Tak mi lidičky držte palce, ať jsem co nejdřív fit a můžu k někomu z vás domů. Teta Jana je sice fajn, ale radši bych se po takových ošklivostech tulila ke svému človíčkovi. Najde se?

Bobinka se dlouho držela, ale nemoc ji přemohla, odešla k Velké kočce….

Bobinka (AZ)