Azyl Lucky, z.s.

Náš tým

Jana Zárubová

Zakladatelka Azylu Lucky

Jsem Zrzek a patřím zakladatelce spolku. Má ráda všechna zvířata jen by nikdy nesahla na pavouka (já také ne, mám snad svou úroveň). Ráda by chodila do lesa, který je balzámem na nervy. Stejně tak s oblibou navstěvuje divadlo a ráda ochutnává kávu v jakékoliv formě (Nechápu, co na tom má. Kráva je přece mnohem lepší a taky může být ve všech podobách).

Josef

Dobrovolník z donucení

Zajišťuje vše, co je momentálně zapotřebí.

Lenka

Dobrovolnice

My jsme Macek a Kulíšek. Oba jsme nalezenci, kterým Lenka doslova zachránila život, tak jsme si ji rozhodli nechat. Dobře a ráda vaří nám i rodině a stará se o zahradu, aby se nám dobře chodilo na vycházky. Dovolíme jí tedy, aby šila různé věci do aukcí, ale také pelíšky pro kočky do azylu. Kromě toho hodně pomáhá paní Janě se vším, co je potřeba.

Any

Dobrovolnice

Já jsem Miky a společně s Kleou a Bublinou pečujeme o v azylku adoptovanou Any. Necháme jí, aby se ve volnu starala o web a facebook azylu, odkud s Kleou pocházíme. Je pěkný bordelář, ráda čte a toulá se venku. Zatím si jí necháme, ale ještě uvidíme, jestli nebude třeba změnit návyky v množství podaných kapsiček.

Jitka Š

Dočaskářka

Já jsem Lucka a mám několik zvířátek. Kromě pejska a dalších koček i člověka. Jmenuje se Jitka Švejdová Bendová a je moc hodná. Je v invalidním důchodu (byť jak sama říká, nikoli z vlastní vůle). Baví ji pomáhat nám zvířátkům a má ráda i lidi, jenom je na ně vybíravá. Prý nesmí lhát a mají mít srdce na pravém místě. Vždycky říká, že co tě nezabije, to tě posílí. To si musím říkat taky, když mě ta její koťata v dočasce štvou.

Lenka

Dobrovolnice

Já jsem Mia a mám spoustu práce. Mám na starosti kocoura, psa a hned čtyři lidi. To je na kotě nalezené hladové na poli celkem hodně. Nejvíc zabrat mi dává moje vedoucí úseku stravování Lenka. Představte si, že se kromě nás stará ještě o azylový facebook a je to takový azylový vyjednavač. Jezdí, mimo jiné, s paní Janou na besedy do škol.

Jitka K

Dočaskářka

Já jsem kočička, která vlastní paní Jitku Křížovou. Je čerstvě v důchodu, tak jí musím učit spoustu věcí o tom, jak se správně relaxuje. Je hodně aktivní. Sbírá retro kočárky (Naštěstí pro mě i ostatní její čičiny v něm vozí jen reborn panenky. To by si na mě mohla zkusit, pche.) Říká, že u ní doma vládnou kočičiny. Nevím, proč takovou samozřejmost vůbec zmiňuje, ale chtěla, abych to sem napsala.

Martina

Dobrovolnice

Martina dodavá materiál na vyrábění a posílá velké vydražené věci. Určitě by byla aktivní i jiným směrem.

Sára

Dobrovolnice

Já jsem Kubíček, alias správce azylového instagramu a svoji asistentku Sáru jsem si zamiloval na první pohled .. a to i když nemám oči! Stala se mi mámou a dává mi všechnu lásku, o kterou se společně dělíme s dalšími 4 kočičími parťáky. Sára je tvořivá, miluje hudbu, přírodu a túry v horách (narozdíl ode mě), ale i na svých cestách nezapomíná pomáhat těm, kdo jsou jí nejmilejší - my zvířecí chlupáči!

Hanka

DOBROVOLNICE