Azyl Lucky, z.s.

Náš tým

Jana Zárubová

Zakladatelka Azylu Lucky

Jsem Zrzek a patřím zakladatelce spolku. Má ráda všechna zvířata, jen by nikdy nesáhla na pavouka (já také ne, mám snad svou úroveň). Ráda by chodila do lesa, který je balzámem na nervy. Stejně tak s oblibou navštěvuje divadlo a ráda ochutnává kávu v jakékoliv formě (Nechápu, co na tom má. Kráva je přece mnohem lepší a taky může být ve všech podobách).

Josef

Dobrovolník z donucení

Zajišťuje vše, co je momentálně zapotřebí.

Jitka Š

Dočaskářka

Já jsem Lucka a mám několik zvířátek. Kromě pejska a dalších koček i člověka. Jmenuje se Jitka Švejdová a je moc hodná. Je v invalidním důchodu (byť, jak sama říká, nikoli z vlastní vůle). Baví ji pomáhat nám zvířátkům a má ráda i lidi, jenom je na ně vybíravá. Prý nesmí lhát a mají mít srdce na pravém místě. Vždycky říká, že co tě nezabije, to tě posílí. To si musím říkat taky, když mě ta její koťata v dočasce štvou.

Martina

Dobrovolnice

Martina dodavá materiál na vyrábění a posílá velké vydražené věci. Určitě by byla aktivní i jiným směrem.

Sára

Dobrovolnice

Já jsem Kubíček, alias správce azylového instagramu a svoji asistentku Sáru jsem si zamiloval na první pohled .. a to i když nemám oči!
Stala se mi mámou a dává mi všechnu lásku, o kterou se společně dělíme s dalšími 4 kočičími parťáky.
Sára je tvořivá, miluje hudbu, přírodu a túry v horách (narozdíl ode mě), ale i na svých cestách nezapomíná pomáhat těm, kdo jsou jí nejmilejší – my zvířecí chlupáči!

Lenka

Dobrovolnice

Já jsem Mia a mám spoustu práce. Mám na starosti kocoura, psa a hned čtyři lidi. To je na kotě nalezené hladové na poli celkem hodně. Nejvíc zabrat mi dává moje vedoucí úseku stravování Lenka. Představte si, že se kromě nás stará ještě o azylový facebook a je to takový azylový vyjednavač. Jezdí, mimo jiné, s paní Janou na besedy do škol.

Jitka K

Dočaskářka

Já jsem kocourek, který vlastní paní Jitku Křížovou. Je v důchodu, tak jí musím učit spoustu věcí o tom, jak se správně relaxuje. Je hodně aktivní. Sbírá retro kočárky, naštěstí pro mě i ostatní její čičiny v něm vozí jen reborn panenky a my si z nich občas děláme pelíšky. Říká, že u ní doma vládnou kočičiny. Nevím, proč takovou samozřejmost vůbec zmiňuje, ale chtěla, abych to sem napsal.

Pavla

DOBROVOLNICE

TEREZKA

pomocnice s facebookem