Azyl Lucky, z.s.

O nás

Azyl pro opuštěné kočky v Černivi

Azyl Lucky byl založen paní Janou Zárubovou, která zachraňuje opuštěná zvířata a pomáhá jim hledat nový domov již přes 20 let. Azyl je provozován v rodinném domě samotné paní Zárubové v obci Černiv. K azylu jsou navíc k dispozici dvě depozita.

O co se snažíme?

Naším hlavním cílem je záchrana, péče a léčení zraněných a týraných zvířat. Po jejich vyléčení, kastraci a opětovného získání důvěry k lidem se jim snažíme najít nový domov. Snažíme se také šířit osvětu o kastraci, aby už nedocházelo k smutným situacím, kdy majitel vyhodí kočku na ulici kvůli nechtěným koťatům.

Dalším naším cílem je zrekonstruovat nově pořízený objekt v Libochovicích, ve kterém chceme vybudovat kočičí domov důchodců. Zde budou moct v klidu dožít kočičky, kterým se nepodaří najít novou a milující rodinu.

Bez Vaší pomoci by to nešlo

Naše pomoc opuštěným zvířátkům by nebyla možná bez podpory lidí z okolí i široké veřejnosti. Nejenom, že nám pomáhají finančně, ale velká většina z nich přispěje i krmivem a hračkami. A samozřejmě jsou tu i skvělý lidé, kteří hledají do své rodiny dalšího člena a otevřou tak srdce jedné z našich kočiček a dají jí to, po čem touží – vlastní a milující domov.

Historie azylu

Dne 23. 10. 2003 povolen Ministerstvem vnitra Praha 1
Dne 1.1. 2014 zasán do spolkového rejstříku
Dne 1.1.2015 zapsaný spolek
IČO: 26642166

Každý sebemenší příspěvek pomůže opuštěným kočičkám k lepšímu životu, děkujeme!