Azyl Lucky, z.s.

Příběh pro otrlé lidi

Lidé z obce Kostice volali do depozita Vojnice, že na břehu rybníka provádějí děti podivné věci. Když se děti rozprchly, zůstalo na břehu ležet polomrtvé kotě. Jitka z depozita odvezla kotě na veterinu do Ústí. Kotě mělo a stále ještě má vodu v plicích, je hubené,zablešené a velmi unavené. Na veterině dostalo kyslík a kapačku. Následně bylo převezeno na veterinu k paní doktorce Tešnarové, kde dostalo pár injekcí a naději na přežití v teple a s ručním krmením.

V noci přřišla krize, kočička nemohla dýchat, ale k ránu se to zlepšilo. Dostala injekčně vitamín B, dělá jí veliký problém polykat a krmení se brání. Azylová Jana ji krmí stříkačkou. Doufá, že to časem zvládnou obě dvě. Kočička dýchá do bříška, taak pojedou znovu k paní doktorce.

Ve čtvrtek v noci však měla kočička krizi a to větší než předešlý den. Z nosu, pusinky i ze zadečku jí šel krvavý hlen. Honem k paní dotorce Dubické. Plíce nezvládly tlaky a to vedlo k popraskání cév. Všechny testy vyšly negativně. Původně se uvažovalo o plicní FIP.

Kočička měla veliké bolesti a léčení by nemělo smysl. Vysvobozením jejího utrpení bylo uspání.

….a muselo se toto stát??