Azyl Lucky, z.s.

Depozita

Součástí našeho azýlku je i několik depozit, která spravují naše dobrovolnice. Vyjma ježčí vesničky se jedná o dočasnou péči o koťátka. Pro adopci některého z těchto koťátek prosím kontaktujte paní Janu, která vše ochotně zprostředkuje. Neměli byste i vy zájem o poskytnutí dočasného domova nějakým koťátkům? Přečtěte si o tom v sekci Jak nám pomoci! 🙂

Ježčí vesnička

Depozitum se nachází na zahradě rodinného domu paní Marty ve Mšených Lázních. Je zde zřízeno několik ubikací převážné pro opuštěné a zraněné ježky, ale rádi se postaráme i o králíky, morčata a suchozemské želvy. Tato zvířata zatím k adopci nenabízíme. Pokud by tomu tak bylo naleznete je v části věnující se adopci.

Pokud naleznete zraněného ježka, o kterého se nezvládnete postarat, neváhejte a kontaktujte nás.+420 725 033 823.

Depozitum u Anny Z.

Toto depozitum se nachází ve Velemíně. Momentálně má u sebe kočičky Esme a Lily. V případě zájmu kontaktujte prosím Anny na čísle 731 083 259.

Depozitum u Jitky K

Toto depozitum se nachází v Arnolticích u paní Jitky K, která nám zajišťuje péči o koťátka. V případě zájmu o koťátka u ní volejte prosím 605 169 592.

Depozitum u Jitky B-Š

Nachází se ve Vojnicích u naší dobrovolnice Jitky. Má u sebe v péči několik koťátek. V případě zájmu o koťátka kontaktujte paní Jitku na telefonu 733 139 642.