Azyl Lucky, z.s.

Depozita

Součástí našeho Azylu jsou dvě depozita.

Ležící smutná kočka

LDN DePozitum pro pozitivní kočky

Zde jsou umístěné kočičky, které jsou pozitivně testované na FIP, FIV a FeLV. Tyto nemoci jsou velmi vážné a nevyléčitelné, pokud se ale kočičkám dostane kvalitní veterinární péče, klidu a dobré stravy, mohou s nemocí žít klidně i několik let. Tyto kočky bohužel z 99 % nenajdou nový domov.

Depozitum se nachází v rodinném domě naší depozitářky Milušky, která nevyléčitelným a vážně nemocným kočičkám se svojí rodinou obětovala půdu a celé podkroví. Zároveň se kočičky mohou pohybovat volně po domě a mají i uzavřený výběh na zahradu.

Milušce patří velké díky nejenom za to, že našim kočičkám poskytla prostor, ale také i za to, že hradí veškeré výdaje spojené se stravou. Pokud nám darujete kvalitní krmivo snažíme se velkou část předat sem. Veterinární péči sice hradíme z transparentního účtu, ale jedná se o velmi nákladnou položku, proto uvítáme každý příspěvek.

Testovací ježek

Depozitum Ježčí vesnička

Depozitum se nachází na zahradě rodinného domu paní Marty ve Mšených Lázních. Je zde zřízeno několik ubikací převážné pro opuštěné a zraněné ježky, ale rádi se postaráme i o králíky, morčata a suchozemské želvy.

Tato zvířata zatím k adopci nenabízíme. Pokud by tomu tak bylo naleznete je v části věnující se adopci.

Pokud naleznete zraněného ježka, o kterého se nezvládnete postarat, neváhejte a kontaktujte nás.+420 725 033 823.