Azyl Lucky, z.s.

Scheron

Scheron se dnes dočkala nového domova. Bude bydlet v domečku s přístupem na zahradu ze které jí už nikdo nebude vyhánět a vyhrožovat likvidací. Bude milovaná a její adoptivní maminka se už těší až jednoho dne překoná svůj strach z lidí a přijde si sama pro pohlazení. Společnost jí budou dělat kocourek, jedna starší kočičí dáma a dva pejsci. Přejeme jí dlouhý a šťastný kočičí život.

Scheron k nám přišla 2. května ve vysokém stádiu březosti a o šest dní později se jí narodila tři krásná klubíčka štěstí. Bohužel u ní po porodu vypukla kaliciviróza, ta jí sebrala dvě kočičky a zbyl jí jen zrzaví kocourek.

Scheron je naše kráska s modrou krví je to kříženka Britské kočky. Má překrásné modře želvovinové zbarvení kožíšku, typicky širokou hlavu s nádhernýma, ledově zelenýma očima, jimiž se Vám zahledí až do srdce. Je to moc hodná mladá kočička, snese s dalším zvířecím kamarádem, ale moc nevěří lidem. Na nového člověka si musí zvyknou a zjistit, že jí neublíží, pak se nechá i pohladit. Potřebuje domov s trpělivým člověkem, který jí dá čas a má už zkušenosti z kočkami.

Schreon je nyní v našem depozitu pro koťata, kde se stará nejen o svého kocourka, ale i o tři osiřelé kočičí slečny a jednoho staršího kocourka. Všechna svá koťátka nesmírně miluje a je jim skvělou matkou. Mateřská jí končí začátkem srpna a tehdy je připravena odejít do nového doma. Kde už na ní nikdo nebude zlí a nebude se ji chtít zbavit jakýmkoliv způsobem, jen proto, že mu znečisťuje záhony. Najde takový domov? Scheron je kastrovaná, odčervená a do nového domova půjde očkovaná. Může jít do bytu i do domku se zahrádkou.

JK 3.7.2022